Jsme tu stále pro Vás

STOP STAV pro vánoční objednávky

 Díky blížícím se Vánocům Vám musíme oznámit STOP STAV s dodáním do Vánoc:

  • objednávky přijaté po 12.11.2020 nejsme shopni 100% zaručit dodání do 22.12.2020 a budou dodány v lednu 2021.
  • zboží, které máme skladem Vám doručíme do Vánoc.

 

Informace související s COVID 19

Vážení zákazníci,

Nařízením vlády zůstávají všechny obchody – a tudíž i naše prodejna Nábytku ENO – od prosince dočasně uzavřená. Předpokládané datum otevření bylo vládou stanoveno na 10. ledna 2021. E-shop funguje dál v běžném režimu.

E-shop funguje dál a vaše objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Dočasně je pozastavena možnost osobního odběru. Vaše balíčky rádi doručíme přímo k vám domů. 

Všichni členové našeho týmu jsou zdrávi a zůstávají vám plně k dispozici. 

Na  e-shopu můžete dál vybírat nábytek a v našich skladech na vás také čeká řada skladových kousků, které jsou ihned k dodání.

Věříme, že díky vzájemné ohleduplnosti i opatřením jako jsou tato se situace brzy zlepší. 


 Také víme že máte teď jiné starosti, ale i v této pro nás všechny nepříjemné době, jsme tu pro vás. Nyní budeme všichni trávit daleko více času ve svých domovech, a proto je důležité se tam cítit co nejkrásněji. Budeme rádi, když Vám s tím budeme moci pomoci. Proto si můžete dále bez obav dál objednávat naše zboží. Rádi vám poradíme a pomůžeme splnit vaše představy z pohodlí a pocitu vašeho domova.

Probíhající pandemie způsobuje mnoho obtíží, které ovlivňují fungování celé ekonomiky, včetně naší společnosti a našich výrobců. 

Naši výrobci denně čelí mnoha problémům souvisejících s nedostatkem „dodavatelských sub-dodávek„ (hlavně potahový materiál, ale také kování a další součásti k výrobě zboží), nedostatečné kapacity zaměstnanců ze zahraničí, dále vyšší výrobní zatížení během prázdnin (dovolené).

Ale přes všechno výrobci vyvíjejí veškeré úsilí, aby zajistili výrobu vašeho nábytku dle plánu, ale bohužel nedávno výrobci museli prodloužit dodací lhůty u některého zboží. Pokud to nastane u vaší objednávky, tak budete informování.

Chceme Vás ujistit, že děláme vše proto, aby tyto obtíže měly nejmenší dopad na náš každodenní provoz a realizaci vašich objednávek. Moc děkujeme za pochopení a děkujeme, že jsme součástí vašich domovů…

Prosíme zákazníky v karanténě, o sdělení této skutečnosti a zboží vám rádi dovezeme po skončení karantény. V případě nenahlášení nebo zatajení se jedná o přestupek vůči nařízení vlády.

Zdraví je na prvním místě a díky těmto opatřením, tento boj s touto nemocí vyhrajeme. Děkujeme za pochopení a jsme s vámi.

Děkuje Vám celý tým NÁBYTKU ENO a držme při sobě.

Menu
Slovensky