Jsme tu stále pro Vás

Vážení zákazníci,

víme že máte ted jiné starosti, ale i v této pro nás všechny nepříjemné době, jsme tu pro vás. Nyní budeme všichni trávit daleko více času ve svých domoveh, a proto je důležité se tam cítit co nejkrásněji. Budeme rádi, když Vám s tím budeme moci pomoci. Proto si můžete dále bez obav dál objednávat naše zboží. Rádi vám poradíme a pomůžeme splnit vaše představy z pohodlí a pocitu vašeho domova.

Zároveň jsme byli nuceni zavést některá opatření, kterými se snažíme chránit jak Vás , tak i naše zaměstnance.

Naše opatření:

Dočasné omezení dobírek a hotovostních plateb při převzetí - na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 omezené platby v hotovosti. Proto jsme byli nuceni (CZ i SK) od dnešního dne pozastavili možnosti dobírky a platby v hotovosti při převzetí zboží. Před dodáním zboží (o kterém budete vždy předem informovaní) vám bude zaslána faktura na váš mail a prosíme vás o úhradu převodem, abychom eliminovali veškerá rizika přímého styku. Náš řidič doručí zboží pouze k prvním vchodovým dveřím bytového/panelového bytu nebo rodinného domu (pokud je to možné) a nevstoupí do soukromých prostor pro minimalizaci kontaktu.

Prosíme zákazníky v karanténě, o sdělení této skutečnosti a zboží vám rádi dovezeme po skončení karantény. V případě nenahlášení nebo zatajení se jedná o přestupek vůči nařízení vlády.

Zdraví je na prvním místě a díky těmto opatřením, tento boj s touto nemocí vyhrajeme. Děkujeme za pochopení a jsme s vámi.

Děkuje Vám celý tým NÁBYTKU ENO a držme při sobě.

Menu
Slovensky