Rohová sedací souprava Palermo I. (R)

Výrobce
GWN
Dostupnost
4 - 6 týdnů
Cena od:

32.830

Spočítejte si možnost splátek s Home Creditem

Rohová sedací souprava Palermo je funkční a stylová rohová sedací souprava, kterou lze seskládat z různých dílů, a to 1pohovka bez funkce (02), 1pohovky s područkou v provedení pravá a levá bez funkce (03,04), 1pohovka s područkou v provedení pravá a levá s funkcí relax (03R,04R), rohového dílu bez funkce (05), 2pohovka bez funkce (06), 2pohovky s područkou v provedení pravá a levá bez fukce (07,08), 3pohovka bez funkce (09), 3pohovka s funkcí (09S), 3 pohovka s područkou v provedení pravá a levá bez funkce (10,11), 3 pohovka s područkou v provedení pravá a levá s funkcí (10S,11S), jednotlivé díly jsou v níže uvedené nabídce vykresleny. Související zboží s rohovou sedací soupravou je sedací souprava Palermo a skládá se z 3R pohovky s funkcí a bez funkce a křesla bez funkce a s funkcí relax. 

Na ilustračním obrázku je v provedení - LEVÁ:

  • LEVÁ VARIANTA - 3 + 5 + 11S

  • PRAVÁ VARIANTA - 10S + 5 + 4

Kostra rohové sedací soupravy je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva (dřevotříska). 

Na pérování rohové sedací soupravy jsou použity pružiny faliste. 

Čalounění sedáku sedací soupravy je použíta visco-elastická HR-pěna a na čalounění opěráku sedací soupravy je použit silikon. Provedení sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je pevné, vysoké a se stylovým designem, což má za důsledek luxusní sezení. 

Rohovou sedací soupravu si můžete zvolit z níže uvedených potahových materiálů. Potahový materiál je rozdělen do cenových skupin, a podle cenové skupiny se mění cena rohové sedací soupravy.

Rozměr levá varianta: 195x301 cm Rozměr pravá varianta: 301x195 cm
Výška: 100 cm výška sedu: cca 46 cm
hloubka sedačky: 99 cm hloubka sedu: cca 55 cm
Rozklad: ANO typ R: belgické
Rozkládání: 133x180 cm Materiál: visco-elastická (HR) pěna + silikon
Počalounění zad orig. látkou: standartně Kombinace pot. materiálů: ANO

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu


2

Související zboží

Palermo - 02

Palermo - 02

  Cena od: 7.540 Kč

Rozměr: 61x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 03

Palermo - 03

  Cena od: 8.295 Kč

Rozměr: 84x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 04

Palermo - 04

  Cena od: 8.295 Kč

Rozměr: 84x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 05

Palermo - 05

  Cena od: 7.710 Kč

Rozměr: 111x111x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 07

Palermo - 07

  Cena od: 11.425 Kč

Rozměr: 139x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 08

Palermo - 08

  Cena od: 11.425 Kč

Rozměr: 139x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 10

Palermo - 10

  Cena od: 12.660 Kč

Rozměr: 190x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 11

Palermo - 11

  Cena od: 12.660 Kč

Rozměr: 190x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 10S

Palermo - 10S

  Cena od: 16.825 Kč

Rozměr: 190x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 11S

Palermo - 11S

  Cena od: 16.825 Kč

Rozměr: 190x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 03 - relax

Palermo - 03 - relax

  Cena od: 18.050 Kč

Rozměr: 104x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 04 - relax

Palermo - 04 - relax

  Cena od: 18.050 Kč

Rozměr: 104x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 06

Palermo - 06

  Cena od: 10.175 Kč

Rozměr: 110x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 09

Palermo - 09

  Cena od: 11.650 Kč

Rozměr: 163x99x100 cm (ŠxHxV) 

Palermo - 09S

Palermo - 09S

  Cena od: 15.815 Kč

Rozměr: 163x99x100 cm (ŠxHxV) 


3

VYBERTE SI POTAHOVÝ MATERIÁL

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 112 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 28 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 29 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 3 možností

Cena vybraného provedení vč. DPH 32.830


Mohlo by vás ještě zajímat


Taburet Palermo

Taburet Palermo

Cena od: 2.905 Kč

Křeslo Palermo

Křeslo Palermo

Cena od: 8.115 Kč
  1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč32.830