Dětský pokoj Blog systém A

Výrobce
MBR
Dostupnost
3 - 6 týdnů
Cena od:

22.155

Spočítejte si možnost splátek s Cofidis

Dětský pokoj BLOG se řadí k dětským a studentským pokojům. Moderní nábytkový systém potěší jak děti tak i dospělé díky svému designu, varibialitě, funkčnosti a široké nabídce elementů. Dodáváme jako sestavu, ale jednotlivé díly lze objednat samostatně z níže uvedené nabídky. 

Sestava Blog system A se skládá z elementů:

  • 1 x regál 4
  • 1 x regál 5
  • 1 x regál 6
  • 1 x komoda 9
  • 1 x pc stůl 13
  • 1 x police 18

Dodáváme v provedení jilm/bílý lux/capucino - (výjimkou jsou elementy 14, 16, 17 a 18 v provedení jilm/bílý lux a element 15 v provedení jilm).

Dětský pokoj Blog je vyroben z lamina a opatřen ABS hranou.

Zboží dodáváme v demontu.

Dopřejte Vašim dětem snít v kouzelném pokojíčku a rozvíjejte jejich smysly.    

Rozměr: dle elementů cm V DEMONTU: ANO
Tloušťka lamina: 16 mm Materiál: lamino/ABS

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Dětský pokoj Blog systém A

Dětský pokoj Blog systém A

  Cena od: 22.155 Kč

 


2

Související zboží

Postel Blog - BL 20

Postel Blog - BL 20

  Cena od: 6.730 Kč

Rozměr: 205,5x96x80,5 cm (ŠxHxV) 

Vyvýšená postel a pc stůl Blog - BL 19

Vyvýšená postel a pc stůl Blog - BL 19

  Cena od: 10.590 Kč

Rozměr: 223x95x110,5 cm (ŠxHxV), pc stůl: 95x55x72 cm (ŠxHxV) 

Komoda Blog - BL 9

Komoda Blog - BL 9

  Cena od: 5.095 Kč

Rozměr: 130x40x100 cm (ŠxHxV) 

Komoda Blog - BL 10

Komoda Blog - BL 10

  Cena od: 3.645 Kč

Rozměr: 90x40x100 cm (ŠxHxV) 

Skříň Blog - BL 3

Skříň Blog - BL 3

  Cena od: 4.320 Kč

Rozměr: 80x50x195 cm (ŠxHxV) 

Rohová skříň Blog - BL 1 - L/P

Rohová skříň Blog - BL 1 - L/P

  Cena od: 10.085 Kč

Rozměr: 145x95x195 cm (ŠxHxV), šatní skříň, která Vás ohromí prostorem. 

Regál Blog - BL 2

Regál Blog - BL 2

  Cena od: 1.670 Kč

Rozměr: 30x70x195 cm (ŠxHxV) 

Regál Blog - BL 4

Regál Blog - BL 4

  Cena od: 4.375 Kč

Rozměr: 80x40x195 cm (ŠxHxV) 

Regál Blog - BL 5

Regál Blog - BL 5

  Cena od: 4.605 Kč

Rozměr: 80x40x195 cm (ŠxHxV) 

Regál Blog - BL 6

Regál Blog - BL 6

  Cena od: 3.600 Kč

Rozměr: 45x40x195 cm (ŠxHxV) 

Regál Blog - BL 7

Regál Blog - BL 7

  Cena od: 3.530 Kč

Rozměr: 45x40x195 cm (ŠxHxV) 

Regál Blog - BL 8

Regál Blog - BL 8

  Cena od: 3.255 Kč

Rozměr: 45x40x195 cm (ŠxHxV) 

Pc stůl Blog - BL 13

Pc stůl Blog - BL 13

  Cena od: 3.645 Kč

Rozměr: 130x55x85,5 cm (ŠxHxV) 

Police Blog - BL 14

Police Blog - BL 14

  Cena od: 1.805 Kč

Rozměr: 120x30x26 cm (ŠxHxV) 

Police Blog - BL 15

Police Blog - BL 15

  Cena od: 1.395 Kč

Rozměr: 108x30x32 cm (ŠxHxV) 

Police Blog - BL 16

Police Blog - BL 16

  Cena od: 895 Kč

Rozměr: 110x21,5x30 cm (ŠxHxV) 

Police Blog - BL 17

Police Blog - BL 17

  Cena od: 835 Kč

Rozměr: 115x21,5x25 cm (ŠxHxV) 

Police Blog - BL 18

Police Blog - BL 18

  Cena od: 835 Kč

Rozměr: 100x21,5x24 cm (ŠxHxV) 

Tv stolek Blog - BL 11

Tv stolek Blog - BL 11

  Cena od: 3.530 Kč

Rozměr: 125x50x62 cm (ŠxHxV) 

Tv stolek Blog - BL 12

Tv stolek Blog - BL 12

  Cena od: 2.855 Kč

Rozměr: 100x50x51 cm (ŠxHxV) 

Matrace Blog - BL - 90x200

Matrace Blog - BL - 90x200

  Cena od: 2.540 Kč

Rozměr: 200x90x15 cm (ŠxHxV) 3

Vyberte si Dřeva / Kov

Cena vybraného provedení vč. DPH 22.155

  1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč22.155