Rohová sedací souprava Monte Carlo

 Toto zboží můžete mít také v kůži.
Výrobce
SLT
Dostupnost
3 - 6 týdnů
Cena od:

41.750

Spočítejte si možnost splátek s Cofidis

Rohová sedací souprava Monte Carlo je funkční a stylová rohová sedací souprava, kterou lze seskládat z elementů, a to element F s i bez funkce, element O s i bez funkce, element A bez funkce, element N bez funkce, rohový element - D, lenošky bez úložného prostoru H a T jednotlivé díly jsou v níže uvedené nabídce vykresleny.

Na ilustračním obrázku je v provedení LEVÁ varianta:

  • LEVÁ varianta: W3 + H + F + D + F + W3

  • PRAVÁ varianta: W3 + F + D + F + H + W3

Rohovou sedací soupravu můžete zvolit ze 3 designových područek - W3, W4, W5 (dle područek se mění rozměr sedací soupravy!!). 

Kostra rohové sedací soupravy je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva (dřevotříska). 

Na pérování rohové sedací soupravy jsou použity pružiny faliste. 

Čalounění sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je použita kvalitní viscoelastická pěna. Provedení sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je pevné a vysoké, což má za důsledek pohodlné sezení. 

Záhlavníky nejsou v ceně rohové sedací soupravy. K rohové sedací soupravě doporučujeme zakoupit záhlavníky.

Rohovou sedací soupravu si můžete zvolit z níže uvedených potahových materiálů a kůží. Potahový materiál je rozdělen do cenových skupin, a podle cenové skupiny se mění cena rohové sedací soupravy.

Rozměr: 359x281 / 281x359 cm Výška: 85 cm
výška sedu: cca 48 cm hloubka sedačky: 88 cm
délka lenošky: 148 cm Rozklad: NE
Pružiny: faliste Úložný prostor: NE
Počalounění zad orig. látkou: standartně Kombinace pot. materiálů: NE

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Rohová sedací souprava Monte Carlo - LEVÁ varianta

Rohová sedací souprava Monte Carlo - LEVÁ varianta

  Cena od: 41.750 Kč

 

Lze také v kůži

Rohová sedací souprava Monte Carlo - PRAVÁ varianta

Rohová sedací souprava Monte Carlo - PRAVÁ varianta

  Cena od: 41.750 Kč

 

Lze také v kůži

2

Související zboží

Područka W3 pravá - polohovací

Područka W3 pravá - polohovací

  Cena od: 4.545 Kč

Šířka: 36 cm 

Područka W3 levá - polohovací

Područka W3 levá - polohovací

  Cena od: 4.545 Kč

Šířka: 36 cm 

Područka W4 pravá

Područka W4 pravá

  Cena od: 2.145 Kč

Šířka: 30 cm 

Područka W4 levá

Područka W4 levá

  Cena od: 2.145 Kč

Šířka: 30 cm 

Područka W5 pravá

Područka W5 pravá

  Cena od: 2.145 Kč

Šířka: 20 cm 

Područka W5 levá

Područka W5 levá

  Cena od: 2.145 Kč

Šířka: 20 cm 

Monte Carlo - P

Monte Carlo - P

  Cena od: 10.625 Kč

Rozměr: 190x88x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - P s FS

Monte Carlo - P s FS

  Cena od: 16.385 Kč

Rozměr: 190x88x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - F

Monte Carlo - F

  Cena od: 8.640 Kč

Rozmer: 154x88x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - F s FS

Monte Carlo - F s FS

  Cena od: 14.400 Kč

Rozměr: 154x88x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - O

Monte Carlo - O

  Cena od: 7.705 Kč

Rozmer: 126x88x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - O s FS

Monte Carlo - O s FS

  Cena od: 13.465 Kč

Rozměr: 137x88x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - A

Monte Carlo - A

  Cena od: 4.775 Kč

Rozměr: 78x88x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - N

Monte Carlo - N

  Cena od: 4.185 Kč

Rozměr: 65x88x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - D

Monte Carlo - D

  Cena od: 7.130 Kč

Rozměr: 91x91x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - H

Monte Carlo - H

  Cena od: 8.250 Kč

Rozměr: 78x148x85 (ŠxHxV) 

Monte Carlo - T

Monte Carlo - T

  Cena od: 7.605 Kč

Rozměr: 65x148x85 (ŠxHxV) 


3

Vyberte si materiál - povrchovou úpravu

Ukázat dalších 68 možností
Ukázat dalších 30 možností
Ukázat dalších 42 možností
Ukázat dalších 57 možností
Ukázat dalších 86 možností
4

Vyberte si materiál - povrchovou úpravu

Cena vybraného provedení vč. DPH 41.750


Mohlo by vás ještě zajímat


Záhlavník kulatý

Záhlavník kulatý

Cena od: 1.045 Kč
Lze také v kůži

Taburet Monte Carlo B

Taburet Monte Carlo B

Cena od: 2.680 Kč
Lze také v kůži

Záhlavník obdelníkový

Záhlavník obdelníkový

Cena od: 1.345 Kč
Lze také v kůži
  1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč41.750