Rohová sedací souprava Ascoli I.

Výrobce
GWN
Dostupnost
4 - 6 týdnů
Cena od:

44.730

Spočítejte si možnost splátek s Home Creditem

Rohová sedací souprava Ascoli I. je sektorová, funkční a stylová rohová sedací souprava, kterou lze seskládat z různých dílů, jednotlivé díly jsou v níže uvedené nabídce vykresleny.

Na ilustračním obrázku je v provedení LEVÁ:

  • LEVÁ varianta - 07 + 05 + 06F + 13P

  • PRAVÁ varianta - 12P + 06F + 05 + 08

Kostra rohové sedací soupravy je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva (dřevotříska).

Na pérování rohové sedací soupravy jsou použity pružiny faliste. 

Čalounění sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je použita kvalitní PUR pěna. Provedení sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je pevné, vysoké, opěrák je pevný a vysoký s možností polohování záhlavníků, což má za důsledek pohodlné sezení. 

Záhlavníky neplní pouze funkci designovou, ale i funkční ve formě polohování zahlavníku (záhlavníky nejsou pouze u rohového dílu).

Rohovou sedací soupravu si můžete zvolit z níže uvedených potahových materiálů. Potahový materiál je rozdělen do cenových skupin, a podle cenové skupiny se mění cena rohové sedací soupravy.   

Rozměr levá varianta: 265x340x185 cm Rozměr pravá varianta: 185x340x265 cm
Výška: 86/99 cm délka lenošky: 185 cm
Rozklad: ANO Rozkládání: 142x272 cm
Materiál: PUR pěna Pružiny: faliste
Úložný prostor: ANO Záhlavník: ANO - 5x polohovací
Počalounění zad orig. látkou: standartně Kombinace pot. materiálů: ANO

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Rohová sedací souprava Ascoli I. - LEVÁ varianta

Rohová sedací souprava Ascoli I. - LEVÁ varianta

  Cena od: 44.730 Kč

 

New

Rohová sedací souprava Ascoli I. - PRAVÁ varianta

Rohová sedací souprava Ascoli I. - PRAVÁ varianta

  Cena od: 44.730 Kč

 

New

2

Související zboží

Křeslo Ascoli

Křeslo Ascoli

  Cena od: 8.050 Kč

Rozměr: 128x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 02

Ascoli - 02

  Cena od: 6.135 Kč

Rozměr: 72x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 03

Ascoli - 03

  Cena od: 8.690 Kč

Rozměr: 100x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 04

Ascoli - 04

  Cena od: 8.690 Kč

Rozměr: 100x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 05

Ascoli - 05

  Cena od: 7.925 Kč

Rozměr: 96x96x70 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 06

Ascoli - 06

  Cena od: 9.590 Kč

Rozměr: 141x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 06F

Ascoli - 06F

  Cena od: 11.480 Kč

Rozměr: 141x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 07

Ascoli - 07

  Cena od: 12.020 Kč

Rozměr: 169x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 08

Ascoli - 08

  Cena od: 12.020 Kč

Rozměr: 169x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 07F

Ascoli - 07F

  Cena od: 13.810 Kč

Rozměr: 169x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 08F

Ascoli - 08F

  Cena od: 13.810 Kč

Rozměr: 169x99x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 12P

Ascoli - 12P

  Cena od: 13.305 Kč

Rozměr: 103x185x86/99 cm (ŠxHxV) 

Ascoli - 13P

Ascoli - 13P

  Cena od: 13.305 Kč

Rozměr: 103x185x86/99 cm (ŠxHxV) 


3

VYBERTE SI POTAHOVÝ MATERIÁL

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 112 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 28 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 29 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 3 možností

Cena vybraného provedení vč. DPH 44.730

  1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč44.730