Rohová sedací souprava Chrome

Výrobce
LBO
Dostupnost
4 - 6 týdnů
Cena od
40.980 Kč
Ušetříte
3.490 Kč (-9 %)
Akční cena od:

37.490

Spočítejte si možnost splátek s Home Creditem

Rohová sedací souprava Chrome je sektorová, funkční a stylová rohová sedací souprava, kterou lze seskládat z různých dílů, jednotlivé díly jsou v níže uvedené nabídce vykresleny. Rohová sedací souprava CHROME disponuje chromovými nožkami a lištou, která dodává sedací soupravě punc luxusu.

Na ilustračním obrázku je v provedení LEVÁ:

  • LEVÁ varianta - PKL + 2F + E + 2BK + HO110

  • PRAVÁ varianta - HO110 + 2BK + E + 2F + PKR

Kostra rohové sedací soupravy je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva (dřevotříska).

Na pérování rohové sedací soupravy jsou použity pružiny faliste. 

Čalounění sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je použita kvalitní visco-elastická (HR) pěna. Provedení sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je pevné, což má za důsledek pohodlné sezení. Polštáře jsou volně ložené. 

Barevné provedení rohové sedací soupravy si můžete zvolit z níže uvedené nabídky potahových materiálů.

h. sedu s pol.: cca 60 cm h. sedu bez pol.: cca 84 cm
Rozměr levá varianta: 296x378 cm Rozměr pravá varianta: 378x296 cm
Výška: 71/90 cm výška sedu: cca 46 cm
Rozklad: ANO Rozkládání: 232x144 cm
Materiál: visco-elastická (HR) pěna Pružiny: faliste
Úložný prostor: NE Nožky: chrom
Počalounění zad orig. látkou: standartně Kombinace pot. materiálů: NE

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Rohová sedací souprava Chrome - LEVÁ varianta

Rohová sedací souprava Chrome  - LEVÁ varianta

od: 40.980,- Akční cena: 37.490 Kč

 

Akce New

Rohová sedací souprava Chrome - PRAVÁ varianta

Rohová sedací souprava Chrome  - PRAVÁ varianta

od: 40.980,- Akční cena: 37.490 Kč

 

Akce New

2

Související zboží

Chrome područka - PKL

Chrome područka - PKL

od: 3.490,- Akční cena: 3.115 Kč

Rozměr: 32x110x60 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome područka - PKR

Chrome područka - PKR

od: 3.490,- Akční cena: 3.115 Kč

Rozměr: 32x110x60 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome područka - PKwL

Chrome područka - PKwL

od: 3.490,- Akční cena: 3.115 Kč

Rozměr: 22x110x60 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome područka - PKwR

Chrome područka - PKwR

od: 3.490,- Akční cena: 3.115 Kč

Rozměr: 22x110x60 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome - 1

Chrome - 1

od: 6.205,- Akční cena: 5.540 Kč

Rozměr: 77x110x71/90 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome - 1,5

Chrome - 1,5

od: 6.815,- Akční cena: 6.085 Kč

Rozměr: 97x110x71/90 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome - 2BK

Chrome - 2BK

od: 9.520,- Akční cena: 9.390 Kč

Rozměr: 154x110x71/90 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome - 2F

Chrome - 2F

od: 12.630,- Akční cena: 11.285 Kč

Rozměr: 154x110x71/90 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome - 2,5

Chrome - 2,5

od: 10.945,- Akční cena: 9.780 Kč

Rozměr: 174x110x71/90 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome rohový díl - E

Chrome rohový díl - E

od: 9.030,- Akční cena: 8.065 Kč

Rozměr: 110x110x71/90 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome - OBKL

Chrome - OBKL

od: 12.075,- Akční cena: 10.780 Kč

Rozměr: 110x185x71/90 cm (ŠxDxV) 

Akce

Chrome - OBKR

Chrome - OBKR

od: 12.075,- Akční cena: 10.780 Kč

Rozměr: 110x185x71/90 cm (ŠxDxV) 

Akce

Chrome - OBKwL

Chrome - OBKwL

od: 12.075,- Akční cena: 10.780 Kč

Rozměr: 100x185x71/90 cm (ŠxDxV) 

Akce

Chrome - OBKwR

Chrome - OBKwR

od: 12.075,- Akční cena: 10.780 Kč

Rozměr: 100x185x71/90 cm (ŠxDxV) 

Akce

Chrome - HO75

Chrome - HO75

od: 5.430,- Akční cena: 4.855 Kč

Rozměr: 78x110x46 cm (ŠxHxV) 

Akce

Chrome - HO110

Chrome - HO110

od: 6.315,- Akční cena: 5.635 Kč

Rozměr: 114x110x46 cm (ŠxHxV) 

Akce

Záhlavník ZG

Záhlavník ZG

od: 1.165,- Akční cena: 1.035 Kč

Rozměr: 64x15x24 cm (DxHxV) 

Akce

3

Vyberte si materiál - povrchovou úpravu

Ukázat dalších 109 možností

Cena vybraného provedení vč. DPH 37.490


Mohlo by vás ještě zajímat


Taburet Chrome - HO75

Taburet Chrome - HO75
5.930,- Akční cena od: 5.300 Kč
Akce New

Taburet Chrome - HO110

Taburet Chrome - HO110
7.090,- Akční cena od: 6.335 Kč
Akce New
  1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč37.490