Rohová sedací souprava Cento - (BK+2F)

Výrobce
LBO
Dostupnost
6 - 8 týdnů
Cena od:

36.970

Spočítejte si možnost splátek s Home Creditem

Stále postrádáte jedinečný kus nábytku, který se okamžitě stane klenotem obývacího pokoje? Sedačka Cento je luxusní a moderní rozkládací sedací souprava, která skvěle zapadne do každého interiéru. Díky komfortu a nadčasovému provedení se jistě stane vaším oblíbeným místem k oprávněnému odpočinku po namáhavém dni. Chcete-li se zařídit podle svého vkusu a stylu, můžete si zvolit variantu látky, která se hodí právě do vašeho interiéru.

Materiál:

 • kostra - je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva - dřevotřísky
 • pružiny - faliste a bonnell, dodává pocit velmi komfortního sezení
 • sedák a opěrka - kvalitní visco-elastická HR pěna, vysoký komfort relaxu

Provedení:

 • provedení sedáku a opěráku - pevné, vysoké a jednoduché, čímž je docíleno maximálního komfortu a pohodlného sezení
 • díky klasicky tvarovaným područkám si naplno užijete relax u televize s šálkem horkého čaje
 • esteticky prošitá potahová látka opěráků povyšuje elegantní ráz sedačky
 • funkce rozkládání - komfortní rozkládání, snadno a rychle vytvoříte prostor pro občasné přespání návštěvy nebo relax u televize
 • velkorysý úložný prostor - nachází se pod lenoškou, ideální pro uložení lůžkovin, dek, plédů
 • designové nožky - stylové, v elegantním vzhledu, dodávají místnosti na vzdušnosti
 • opěrné válce - zvyšují opěrák, opěrka tím pádem slouží také jako záhlavník, čímž se sedací souprava stane oázou komfortu a nejvyššího relaxu

Opěrné válce nejsou součástí sedací soupravy. V případě zájmu můžete doobjednat níže.

Rozměry opěrných válců:

 • 2 x 70 cm (WU-70)
 • 1 x 55 cm (WU-55)

Zvolte si svůj styl látky:

Máme širokou nabídku kvalitních látek, které naleznete v níže uvedeném vzorníku. Pro reálnější představu látky jsme pro vás vyznačili její složení, otáčky a vlastnosti. Dále pro lepší přehlednost jsme pro vás vyznačili ve vzorníku látky s funkcí omyvatelnosti a voděodolnosti, které jsou u našich zákazníků stále oblíbenější.

 

Rádi bychom Vás informovali, že zobrazené látky ze vzorníku se mohou lišit od skutečnosti vlivem nastevení monitoru nebo osvětlení v místnosti. Pokud budete chtít poradit "jakou látku zvolit" nebo se "pouze ujistit v barevném odstínu" jsme tady pro Vás na chatu.

Dodání:

 • sedací soupravu dodáváme v demontu (montáž je velice jednoduchá, není se čeho obávat)
 • bezpečné dodání - nábytek dodáváme v kartónu a v ochranné fólii

Sedací nábytek si můžete zvolit z níže uvedené nabídky potahových materiálů. Potahový materiál je rozdělen do cenových skupin, a podle cenové skupiny se mění cena sedacího nábytku.

Rozměr levá varianta: 183x246 cm Rozměr pravá varianta: 246x183 cm
výška sedu: cca 45 cm Výška: 91/102 cm
hloubka sedu: cca 54 cm Pružiny: FALISTE+BONELL
Materiál: HR pěna Rozklad: ANO
Rozkládání: 194x147 cm Úložný prostor: ANO
Počalounění zad orig. látkou: standartně Provedení ilustrační obrázek: Salwador 8 amber

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Zvolte variantu zboží

Rohová sedací souprava Cento (BKL+2FR) - LEVÁ varianta

Rohová sedací souprava Cento (BKL+2FR) - LEVÁ varianta

  Cena od: 36.970 Kč

Rozměr: 183x246x91/102 cm (ŠxHxV) 

Rohová sedací souprava Cento (2FL+BKR) - PRAVÁ varianta

Rohová sedací souprava Cento (2FL+BKR) - PRAVÁ varianta

  Cena od: 36.970 Kč

Rozměr: 246x183x91/102 cm (ŠxHxV) 

Opěrný válec Cento (WU - 70)

Opěrný válec Cento (WU - 70)

  Cena od: 725 Kč

Délka: 70 cm 

Opěrný válec Cento (WU - 55)

Opěrný válec Cento (WU - 55)

  Cena od: 725 Kč

Délka: 55 cm 


2

Vyberte si

Ukázat dalších 158 možností
Ukázat dalších 24 možností
Ukázat dalších 45 možností

Cena vybraného provedení vč. DPH 36.970


Mohlo by vás ještě zajímat:


Rohová sedací souprava Kronos (BK+2F)

Rohová sedací souprava Kronos (BK+2F)
35.785,- Akční cena od: 33.885 Kč
Akce

Rohová sedací souprava Choco new (REC+2F)

Rohová sedací souprava Choco new (REC+2F)
37.015,- Akční cena od: 34.200 Kč
Akce

Rohová sedací souprava Arte (BK+2F)

Rohová sedací souprava Arte (BK+2F)
36.980,- Akční cena od: 29.990 Kč
Akce New

Naši zákazníci s tímto zbožím také kupují:


Křeslo King (1S)

Křeslo King (1S)
10.030,- Akční cena od: 9.435 Kč
Akce
 1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč36.970