Rohová sedací souprava Flavio

Výrobce
WRL
Dostupnost
6 - 8 týdnů
Cena od
63.100 Kč
Ušetříte
7.945 Kč (-13 %)
Akční cena od:

55.155

Spočítejte si možnost splátek s Home Creditem

Funkčnost a praktičnost do posledního detailu! Rohová sedací souprava Flavio je vytvořená pro váš zasloužený odpočinek u kávy po namáhavém dni a díky originalitě a stylu se nikdy neokouká.

Materiál:

 • kostra - je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva (dřevotříska)
 • sedák a opěrák křesla - kvalitní visco-elastická HR pěna
 • pružiny- faliste

Provedení:

 • provedení sedáku je pevné a vysoké, což je zárukou vašeho pohodlí
 • decentní štepování sedáku je klasickým a elegantním prvkem sedačky
 • černé kovové nožky - dodávají sedací souprave nádech avantgardy

Dokonalá variabilita:

 • možnost výběru LEVÉHO nebo PRAVÉHO rohu - vyberte si dle vlastních potřeb, která varianta je pro vás ta pravá
 • výklopné záhlavníky - jednoduchým vyklopením/sklopením regulujete jak hloubku sedu, tak i výšku opěráku
 • funkční područka - opět pouhým vyklopením/sklopením si sami nastavte úroveň područky pro váš nejlepší komfort
 • možnost lenošky - dle vlastních požadavků jednoduše otočte područku do boku a vytvořte úžasný relax pro váš odpočinek. 

Pro lepší představu provedení lenošky přikládáme názorné foto:

     

Zvolte si svůj styl látky:

Máme širokou nabídku kvalitních látek, které naleznete v níže uvedeném vzorníku. Pro reálnější představu látky jsme pro vás vyznačili její složení, otáčky a vlastnosti. Dále pro lepší přehlednost jsme pro vás vyznačili ve vzorníku látky s funkcí omyvatelnosti a voděodolnosti, které jsou u našich zákazníků stále oblíbenější.

 

Rádi bychom Vás informovali, že zobrazené látky ze vzorníku se mohou lišit od skutečnosti vlivem nastevení monitoru nebo osvětlení v místnosti. Pokud budete chtít poradit "jakou látku zvolit" nebo se "pouze ujistit v barevném odstínu" jsme tady pro Vás na chatu.

Dodání:

 • sedací souprava je dodávána v demontu (montáž je velice jednoduchá, není se čeho obávat)
 • bezpečné dodání - sedací nábytek je balen v kartónu a v ochranné fólii

Sedací nábytek si můžete zvolit z níže uvedené nabídky potahových materiálů. Potahový materiál je rozdělen do cenových skupin, a podle cenové skupiny se mění cena nábytku.

Rozměr levá varianta: 220x292 cm Rozměr pravá varianta: 292x220 cm
Výška: 90/116 cm výška sedu: cca 45 cm
hloubka sedu: 99/122 cm Materiál: HR pěna
Pružiny: faliste Rozklad: NE
Úložný prostor: NE Nožky: černé
Záhlavník: výklopný Počalounění zad orig. látkou: standardně
Kombinace pot. materiálů: NE

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna
Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Rohová sedací souprava Flavio - LEVÁ varianta

Rohová sedací souprava Flavio - LEVÁ varianta

od: 63.100,- Akční cena: 55.155 Kč

 

Akce New

Rohová sedací souprava Flavio - PRAVÁ varianta

Rohová sedací souprava Flavio - PRAVÁ varianta

od: 63.100,- Akční cena: 55.155 Kč

 

Akce New

2

Vyberte si

Ukázat dalších 121 možností
Ukázat dalších 307 možností
Ukázat dalších 59 možností
Ukázat dalších 28 možností

Cena vybraného provedení vč. DPH 55.155


Mohlo by vás ještě zajímat:


Rohová sedací souprava Calvaro L

Rohová sedací souprava Calvaro L

Cena od: 35.520 Kč
Lze také v kůži

Rohová sedací souprava Mango L

Rohová sedací souprava Mango L
44.615,- Akční cena od: 40.605 Kč
Akce New

Rohová sedací souprava Candelo mini 70

Rohová sedací souprava Candelo mini 70
28.045,- Akční cena od: 24.425 Kč
Akce New

Rohová sedací souprava Candelo L 70

Rohová sedací souprava Candelo L 70
31.025,- Akční cena od: 27.480 Kč
Akce New

Naši zákazníci s tímto zbožím také kupují:


Obývací stěna Enjoy

Obývací stěna Enjoy

Cena od: 17.095 Kč
New

Taburet Plaza XL

Taburet Plaza XL
6.845,- Akční cena od: 6.110 Kč
Akce

Obývací stěna Nova - 1

Obývací stěna Nova - 1

Cena od: 16.270 Kč
New

Relaxační křeslo Mint

Relaxační křeslo Mint

Cena od: 9.380 Kč
New

Relaxační křeslo Gatio 360

Relaxační křeslo Gatio 360
21.910,- Akční cena od: 18.525 Kč
Akce New

Relaxační křeslo Delphi 120

Relaxační křeslo Delphi 120
17.005,- Akční cena od: 14.655 Kč
Akce New

Křeslo Yoga

Křeslo Yoga
15.425,- Akční cena od: 13.840 Kč
Akce New

Křeslo Teddy

Křeslo Teddy

Cena od: 10.170 Kč
New
 1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč55.155