Kouzelné jaro

Kouzelné jaro

 

Jaro na nás má významný dopad, jelikož vdechne do nás život… Jemný vánek, větší výskyt hřejivého sluníčka a rozkvétající stromy – dávají konec šedé obloze, a že i "ptáci zpívají radostněji“. Mnozí z nás mají více chuti a energie do práce než v sychravých a deštivých dnech. Připravíme pro Vás interiér v jarních barvách a designu.

Rohová sedací souprava TreviDomov by mělo být místo, do kterého se budeme rádi vracet, jelikož vše působí na naše smysly a vše co nás odklopuje ovlivňuje naši náladu a temperament.

Jarní barvy jsou převážně – žlutá, oranžová, červená, růžová, zelená, bílá, ale i hnědá.

Jídelní sestava Wenecja B
Barevná paleta ovlivňuje naše jednání a má na nás velký dopad.

Díky sluníčka se naše nálada denně liší a kouzlení s barvami může být přímo druh magie a sebepoznání v interiéru.

Pokud z interiéru budete cítit pocit harmonie a vnitřní mír tak jste dosáhli - správného interiéru!Interiér by měl být praktický
a v souladu s koncepcí celého interiéru. Estetické hledisko je „alfa omega“ Vašeho interiéru, ale ne na úkor komfortu a pohodlí. Dnešním trendem je minimalistický nábytek v bílém vysokém lesku (není patrný prach, když sluníčko zasvítí) výhodou je designová kombinace, která dodá nábytku punc luxusu.

Obývací pokoj LIVING A


Díky jednoduchému nábytku a doplňků můžete interiér doladit jarní barvou. Nebojte se výrazných barev. Barvy, které rozzáří váš interiér:

Sedací souprava ModenaHlavní roli hraje oranžová barva, která v nás evokuje radost, modernost a otevřenost. Obnoví touhu po životě a zvyšuje sebevědomí.

Vedlejší roli získala  barva žlutá
, která je plná tepla a radosti. V interiéru vzbuzuje důvěru a zmírňuje napětí.

Oblíbená barva
, která dominuje mnoha interiérům je červená, která vytváří velký efekt a přitahuje pozornost.

Relaxační barva
jara je zelená, která navozuje pocit klidu a bezpečí.

Romantické procházky
můžete prožívat s růžovou barvou a vždy to bude interiér plný lásky.

Barva tepla a bezpečí
doprovází naše životy každý den a tuto  harmonii vytváří hnědá barva.

Symbolem čistoty a neomezeného prostoru je nejoblíbenější barva
, a to bílá, jelikož nám projasňuje, provzdušňuje i opticky zvětšuje prostor. Oblíbenost je také díky tomu, že nám přináší klid a pohodu.

Rohová sedací souprava ZONDA II.
Doporučujeme jarní výrazné barvy jako doplňkové, díky další variabilitě interiéru. Velkým trendem jsou  tapety a obklady z kamene – ach interiér se již nadechl. Interiéry v těchto barvách jsou veselé, teplé a moderní.


Obývací stěna Conti systém A
Doplňky v interiéru hrají velkou roli, jelikož nám zůtulní a vdechne život do vašeho domova. Dekorace mohou být v klasickém či moderním stylu – záleží v jakém prostředí se cítím dobře. Teplo domova docílíte krbem, a co krásnější je relaxace na longu s přítomností oblíbené knihy a intimním osvětlení stylové lampy.


Rohová sedací souprava Bianco
K dotvoření doporučujeme dekorace - obrazy s designem květin a krajiny, rámečky s fotkami rodiny. Koberce s vysokým chlupem nám bude připomínat rychle rostoucí trávu. Ozdobení okna záclonami nebo závěsem Vás určitě nemine! K jarnímu designu patří květiny – tu musíte mít a květinové aranžmá dotvoří vše v nádherný celek. Přejeme krásné bydlení v jaru…

Rohová sedací souprava CITY

Menu
Slovensky