Dětský pokoj Sigma D

Výrobce
MBR
Dostupnost
3 - 6 týdnů
Cena od:

17.755

Spočítejte si možnost splátek s Home Creditem

Dětský pokoj Sigma se řadí k dětským a studentským pokojům. Moderní nábytkový systém potěší jak děti tak i dospělé díky svému designu, varibialitě, funkčnosti a široké nabídce elementů. Dodáváme jako sestavu, ale jednotlivé díly lze objednat samostatně z níže uvedené nabídky. 

Sestava Sigma D se skládá z elementů: 

  • 1 x komoda SI 11
  • 1 x rohová skříň SI 2 L/P
  • 1 x regál SI 6 L/P
  • 1 x pc stůl SI 10
  • 1 x police SI 14
  • 1 x regál SI 4

Nábytek je vyroben z lamina/ABS.

Nábytek je vhodný jak pro malé děti tak i do studentských pokojů. Nábytek má nadčasový moderní design s elegancí v zajímavém provedení. 

Zboží dodáváme v demontu.    

Rozměry: dle elementů cm Materiál: Lamino/ABS
Tloušťka lamina: 16 mm V DEMONTU: ANO

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Dětský pokoj Sigma D

Dětský pokoj Sigma D

  Cena od: 17.755 Kč

 

New

2

Související zboží

Postel Sigma - SI 15 L/P - 90x200

Postel Sigma - SI 15 L/P - 90x200

  Cena od: 5.360 Kč

Rozměr: 94x204x75 cm (ŠxDxV) 

New

Postel Sigma - SI 16 L/P - 120x200

Postel Sigma - SI 16 L/P - 120x200

  Cena od: 6.100 Kč

Rozměr: 124x204x75 cm (ŠxDxV) 

New

Komoda Sigma - SI 11

Komoda Sigma - SI 11

  Cena od: 3.140 Kč

Rozměr: 85x40x90 cm (ŠxHxV) 

New

Komoda Sigma - SI 12

Komoda Sigma - SI 12

  Cena od: 3.885 Kč

Rozměr: 110x40x90 cm (ŠxHxV) 

New

Skříň Sigma - SI 3 L/P

Skříň Sigma - SI 3 L/P

  Cena od: 3.695 Kč

Rozměr: 80x50x190 cm (ŠxHxV) 

New

Rohová skříň Sigma - SI 1 L/P

Rohová skříň Sigma - SI 1 L/P

  Cena od: 10.155 Kč

Rozměr: 135x135x190 cm (ŠxHxV) 

New

Rohová skříň Sigma - SI 2 L/P

Rohová skříň Sigma - SI 2 L/P

  Cena od: 5.065 Kč

Rozměr: 90x90x190 cm (ŠxHxV) 

New

Regál Sigma - SI 4

Regál Sigma - SI 4

  Cena od: 3.290 Kč

Rozměr: 60x40x190 cm (ŠxHxV) 

New

Regál Sigma - SI 5 L/P

Regál Sigma - SI 5 L/P

  Cena od: 2.545 Kč

Rozměr: 45x40x190 cm (ŠxHxV) 

New

Regál Sigma - SI 6 L/P

Regál Sigma - SI 6 L/P

  Cena od: 2.545 Kč

Rozměr: 45x40x190 cm (ŠxHxV) 

New

Regál Sigma - SI 7

Regál Sigma - SI 7

  Cena od: 2.645 Kč

Rozměr: 45x40x190 cm (ŠxHxV) 

New

Regál Sigma - SI 8 L/P

Regál Sigma - SI 8 L/P

  Cena od: 2.590 Kč

Rozměr: 45x40x190 cm (ŠxHxV) 

New

Pc stůl Sigma - SI 10

Pc stůl Sigma - SI 10

  Cena od: 2.870 Kč

Rozměr: 125x55x76 cm (ŠxHxV) 

New

Tv stolek Sigma- SI 9

Tv stolek Sigma- SI 9

  Cena od: 2.420 Kč

Rozměr: 120x45x45 cm (ŠxHxV) 

New

Police Sigma - SI 13

Police Sigma - SI 13

  Cena od: 1.220 Kč

Rozměr: 110x30x25 cm (ŠxHxV) 

New

Police Sigma - SI 14

Police Sigma - SI 14

  Cena od: 845 Kč

Rozměr: 110x25x25 cm (ŠxHxV) 

New

Matrace Sigma - 90x200

Matrace Sigma - 90x200

  Cena od: 2.635 Kč

Rozměr: 90x200x15 cm (ŠxDxV) 

New

Matrace Sigma - 120x200

Matrace Sigma - 120x200

  Cena od: 3.335 Kč

Rozměr: 120x200x15 cm (ŠxDxV) 

New

3

Vyberte si

Cena vybraného provedení vč. DPH 17.755


Mohlo by vás ještě zajímat:


Dětský pokoj Sigma A

Dětský pokoj Sigma A

Cena od: 24.740 Kč
New

Dětský pokoj Sigma B

Dětský pokoj Sigma B

Cena od: 22.890 Kč
New

Dětský pokoj Sigma C

Dětský pokoj Sigma C

Cena od: 24.840 Kč
New

Dětský pokoj Sigma E

Dětský pokoj Sigma E

Cena od: 17.230 Kč
New

Dětský pokoj Sigma F

Dětský pokoj Sigma F

Cena od: 17.130 Kč
New

Dětský pokoj Delta A

Dětský pokoj Delta A

Cena od: 26.190 Kč
New
  1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč17.755