Kouzlo jídelny

Kouzlo jídelny...

 

Jídelní nábytek z naší nové nabídky se vyznačuje elegantností a moderností do Vaší jídelny. Aby se Vaše jídelna stala místem nejen funkčním, ale také místem neuvěřitelným a vznešeným…                

Jídelní sestavy ve své elegantnosti ze dřeva a kombinace designových prvků např. skla nebo kovu povýší vaši jídelnu na punc luxusu. Díky okouzlujícímu místu se Vaše rodina bude těšit na každodenní stravování a budete v jídelně rádi trávit čas…

 

Jídelní sestavy Vás ohromí svou krásou, funkčností a pohodlností. Jídelní nábytek je vyroben z přírodního dřeva – masivní buk. Nábytek se vyznačuje minimalistickým, moderním i klasickým designem.


     
 


Jídelní stoly jsou v nabídce nerozkládací i rozkládací, což uspokojí každého majitele. Jídelní stůl lze okouzlit designovým sklem v široké nabídce odstínů nebo kovové lišty.

 

Jídelní židle doladí vše jak má být… v nabídce jsou nadčasové, klasické, moderní a super moderní.

 

Jídelní nábytek má 50 odstínů moření – můžete využít nabídky od buku, olše, třešně, ořechu, šedé až po černou, a také vysokého lesku v bílém a černém provedení. Díky tak široké nabídce si určitě vyberete požadovaný odstín do interiéru. 

Jídelní nábytek má také širokou nabídku potahových materiálů od žinylek, ekokůží až po Minevu a kůži.


Jídelní sestavy Vás určitě ohromí a budete mít také hodně obdivovatelů… Jídelní sestavy jsou jak do malých interiérů tak do velkých jídelen nebo sálů.

Menu
Slovensky