Ložnice v moderním designu

Ložnice v moderním designu

 

Ložnice je Váš domov – azyl, dále uklidňující místo plné harmonie. Bez ohledu jaký styl si vyberete – moderní, retro, romantický, klasický – tím si pak musíte být jistí, jelikož tam budete krásně snít… Možná, že v ložnici strávíte až třetinu našeho života, a proto je to důležitá místnost našeho domova. Doporučujeme, aby ložnic byla funkční – pohodlná a krásná.
 

Pro ty kteří touží být trendy máme x-nápadů. Geometrické tvary, tapety, moderní doplňky a světla, jednoduše - jednoduchá forma ložnice, zkrátka nic víc. Moderní design se vyznačuje velkým prostorem, jednoduchým nábytkem… pro někoho je to absolutní nuda a pocit chladu. Nenajdeme zde klasické osvětlení, nostalgický kabát, vyřezávaný nábytek, tradiční záclony v okně.    

 

Hra barev


Díky jednoduchému nábytku a ostatních doplňků můžete ložnici doladit barvami. Barvy vyvolávají dojem o plném interiéru. Nebojte se výrazných barev – jako je červená, hnědá a zelená. Pokud se Vám bude zdát interiér příliš tmavý můžete oživit podlahu ve světlých barevných tonech.Pokud nemáte rádi tmavé barvy, pak zvolte světlé barvy – bílá, béžová, šedá a fialová, ale nezapomeňte na kontrastní nábytek, podlahy a doplňky. Barevné kombinace hrají velkou roli v moderním interiéru.

Velkým trendem jsou nyní moderní tapety a 3D tapety, což dodává interiéru punc luxusu. 

 Designové osvětlení


V ložnici hraje nejdůležitější dekorativní roli osvětlení, které dodává vnitřní intimitu a design. Moderní design nemá klasické centrální osvětlení, ale moderní monument interiéru, nyní je preferováno osvětlení - bodové, nasvětlené rampy nebo světlíky. Barva světla v interiéru záleží na majiteli – zda bude teplé nebo studené. Designové až super moderní lampy – to dodá interiéru na luxusu.


 Doplňky


Prakticky největší pozornost v interiéru je věnováno nábytku, podlaze a barvě stěn. Dále také hrají klíčovou roli také doplňky. Množství doplňků volte dle rozměru ložnice, někdy je méně více. Krásné designové skvosty – váz nebo váziček, fotorámečků a květin – orchideí. V ložnici je ložní prádlo samozřejmostí, ale nezapomeňte na dekorační přehozy a polštáře. Správně zvolená barva, obrazce, motiv s leskem a např. kamínky svarovskimi budou poslední tečkou na kompletní ložnici v moderním kabátě.


Menu
Slovensky