Rohová sedací souprava Ulises

Výrobce
LBO
Dostupnost
6 - 8 týdnů
Cena od:

32.930

Spočítejte si možnost splátek s Home Creditem

Rohová sedací souprava Ulises je sektorová, funkční a stylová rohová sedací souprava, kterou lze seskládat z různých dílů, jednotlivé díly jsou v níže uvedené nabídce vykresleny. 

Na ilustračním obrázku je v provedení LEVÁ:

  • LEVÁ varianta - 1HOBKL + E + 2F + PKR

  • PRAVÁ varianta - PKL + 2F + E + 1HOBKR

Kostra rohové sedací soupravy je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva (dřevotříska).

Na pérování rohové sedací soupravy jsou použity pružiny FALISTE+BONELL.

Na čalounění sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je použita kvalitní visco-elastická (HR) pěna. Provedení sedáku a opěráku rohové sedací soupravy je pevné, což má za důsledek pohodlné sezení.  

Záhlavníky neplní pouze funkci designovou, ale i funkční ve formě polohování zahlavníku.

Barevné provedení rohové sedací soupravy si můžete zvolit z níže uvedené nabídky potahových materiálů.

Rozměr levá varianta: 240x263 cm Rozměr pravá varianta: 263x240 cm
Výška: 85/105 cm výška sedu: cca 48 cm
Hloubka: 103 cm hloubka sedu: cca 60 cm
š. područky: 18 cm Materiál: visco-elastická (HR) pěna
Pružiny: FALISTE+BONELL Rozklad: ANO
Rozkládání: 195x124 cm Úložný prostor: ANO
Nožky: kovové Záhlavník: ANO - 5x polohovací
Počalounění zad orig. látkou: standartně Kombinace pot. materiálů: ANO

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Rohová sedací souprava Ulises - LEVÁ varianta

Rohová sedací souprava Ulises - LEVÁ varianta

  Cena od: 32.930 Kč

 

New

Rohová sedací souprava Ulises - PRAVÁ varianta

Rohová sedací souprava Ulises - PRAVÁ varianta

  Cena od: 32.930 Kč

 

New

2

Související zboží

Ulises područka - PKL

Ulises područka - PKL

  Cena od: 2.690 Kč

Rozměr: 18x103x62 cm (ŠxHxV) 

Ulises područka - PKR

Ulises područka - PKR

  Cena od: 2.690 Kč

Rozměr: 18x103x62 cm (ŠxHxV) 

Ulises - 1

Ulises - 1

  Cena od: 5.405 Kč

Rozměr: 71x103x85 cm (ŠxHxV) 

Ulises - 2BK

Ulises - 2BK

  Cena od: 10.065 Kč

Rozměr: 142x103x85 cm (ŠxHxV) 

Ulises - 2F

Ulises - 2F

  Cena od: 13.595 Kč

Rozměr: 142x103x85 cm (ŠxHxV) 

Ulises rohový díl - E

Ulises rohový díl - E

  Cena od: 7.765 Kč

Rozměr: 103x103x85 cm (ŠxHxV) 

Ulises - OBKL

Ulises - OBKL

  Cena od: 10.985 Kč

Rozměr: 90x174x85 cm (ŠxDxV) 

Ulises - OBKR

Ulises - OBKR

  Cena od: 10.985 Kč

Rozměr: 90x174x85 cm (ŠxDxV) 

Ulises - 1HOBKL

Ulises - 1HOBKL

  Cena od: 8.880 Kč

Rozměr: 126x103x85 cm (ŠxHxV) 

Ulises - 1HOBKR

Ulises - 1HOBKR

  Cena od: 8.880 Kč

Rozměr: 126x103x85 cm (ŠxHxV) 

Ulises - HO70

Ulises - HO70

  Cena od: 4.605 Kč

Rozměr: 66x103x48 cm (ŠxHxV) 

Taburet Ulises - HO70

Taburet Ulises - HO70

  Cena od: 5.315 Kč

Rozměr: 68x103x48 cm (ŠxHxV) 


3

Vyberte si

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 170 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 32 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 37 možností

Cena vybraného provedení vč. DPH 32.930


Mohlo by vás ještě zajímat:Naši zákazníci s tímto zbožím také kupují:


Křeslo King (1S)

Křeslo King (1S)
8.925,- Akční cena od: 8.280 Kč
Akce

Pohovka Ulises (3SF)

Pohovka Ulises (3SF)

Cena od: 26.345 Kč
New

Pohovka Ulises (3SFBK)

Pohovka Ulises (3SFBK)

Cena od: 27.785 Kč
New
  1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč32.930