Rohová sedací souprava Ulises

Výrobce
LBO
Dostupnost
6 - 8 týdnů
Cena od
36.930 Kč
Ušetříte
1.630 Kč (-4 %)
Akční cena od:

35.300

Spočítejte si možnost splátek s Home Creditem

Rohová sedací souprava Ulises je skvělou volbou do moderně zařízených obývacích interiérů. Nabídne dostatek prostoru k sezení a relaxování, dále disponuje funkcí rozkladu, úložným prostorem a kovové nožičky zeštihlují velkorysé sedáky. Velkou předností sedací soupravy je skvostné pohodlí, je ideální pro malé i velké interiéry.

Kolekce Ulises patří mezi sektorové sedací soupravy, díky jednotlivým elementům si můžete sestavit "vlastní sedací soupravu na přání". Pokud vás design sedací soupravy ohromil a přejete si sestavit sedací soupravu podle vašich prostorových možností, prosím kontaktujte nás

Materiál:

 • kostra sedací soupravy - je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva (dřevotříska)
 • sedák sedací soupravy - kombinace PUR pěna/HR pěna, pružiny faliste a bonell. Provedení sedáku je pevné, což je důsledkem pohodlného sezení. Velkorysý sedák je navržený pro váš komfort a přímo láká k sednutí do pohodlných sedáků o výšce sedu 48 cm (naprosto si Vás výška sedu získá).
 • opěrák sedací soupravy - HR pěna 
 • polohovaní záhlavníků - PUR pěna - polohováním se tak zvyšuje komfort sezení - u modelu se výška promění z 85-105 cm

Provedení:

Rohovou sedací soupravu si můžete objednat v provedení levý nebo pravý roh, takže se přizpůsobí vašemu interiéru.

Na ilustračním obrázku je v provedení LEVÁ:

 • LEVÁ varianta - 1HOBKL + E + 2F + PKR

 • PRAVÁ varianta - PKL + 2F + E + 1HOBKR

Rozkládání:

 • sedací souprava disponuje funkcí rozkladu - snadno a velmi rychle tak vytvoříte prostor na spaní, který oceníte při domácím relaxu u TV, anebo tak zajistíte spaní návštěvě.
 • typ rozkládání - delfín

Úložný prostor:

Sedací souprava nabízí velkorysý úložný prostor, který je navržený pro uschování vašich plédů, dek či lůžkovin pro návštěvy. 

Funkce záhlavníků:

 • sedací souprava disponuje funkcí záhlavníků - polohováním se tak zvyšuje komfort sezení - u modelu se výška promění z 85-105 cm
 • díky funkci získává sedací souprava na vzdušnosti a vy si můžete vychutnávat design a relax

Zvolte si svůj styl látky:

Máme širokou nabídku kvalitních látek, které naleznete v níže uvedeném vzorníku. Pro reálnější představu látky jsme pro vás vyznačili její složení, otáčky a vlastnosti. Dále pro lepší přehlednost jsme pro vás vyznačili ve vzorníku látky s funkcí omyvatelnosti a voděodolnosti, které jsou u našich zákazníků stále oblíbenější.  

Rádi bychom Vás informovali, že zobrazené látky ze vzorníku se mohou lišit od skutečnosti vlivem nastevení monitoru nebo osvětlení v místnosti. Pokud budete chtít poradit "jakou látku zvolit" nebo se "pouze ujistit v barevném odstínu" jsme tady pro Vás na chatu.

Umístění v prostoru:

Velkou předností sedací soupravu je její umístění do prostoru, díky očalounění zadní strany. Tímto se sedací souprava stává neobyčejně univerzální a je vhodná do každého interiéru.

Dodání:

 • sedací souprava je v demontu (montáž je velice jednoduchá)
 • bezpečné dodání - sedací souprava je dodávána v kartónu a v ochranné fólii

Rohovou sedací soupravu si můžete zvolit z níže uvedené nabídky potahových materiálů. Potahový materiál je rozdělen do cenových skupin, a podle cenové skupiny se mění cena rohové sedací soupravy.

Rozměr levá varianta: 229x263 cm Rozměr pravá varianta: 263x229 cm
Výška: 85/105 cm výška sedu: cca 48 cm
hloubka sedu: cca 60 cm Hloubka: 103 cm
š. područky: 18 cm Materiál: visco-elastická (HR) pěna
Pružiny: FALISTE+BONELL Rozklad: ANO
Rozkládání: 195x124 cm Úložný prostor: ANO
Nožky: kovové Záhlavník: ANO - 5x polohovací
Počalounění zad orig. látkou: standartně Kombinace pot. materiálů: ANO

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna

Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Rohová sedací souprava Ulises (1HOBKL+E+2F+PKR) - LEVÁ varianta

Rohová sedací souprava Ulises - LEVÁ varianta

od: 36.930,- Akční cena: 35.300 Kč

 

Akce

Rohová sedací souprava Ulises (PKL+2F+E+1HOBKR) - PRAVÁ varianta

Rohová sedací souprava Ulises - PRAVÁ varianta

od: 36.930,- Akční cena: 35.300 Kč

 

Akce

2

Související zboží

Ulises područka - PKL

Ulises područka - PKL

od: 3.075,- Akční cena: 2.915 Kč

Rozměr: 18x103x62 cm (ŠxHxV) 

Akce

Ulises područka - PKR

Ulises područka - PKR

od: 3.075,- Akční cena: 2.915 Kč

Rozměr: 18x103x62 cm (ŠxHxV) 

Akce

Ulises - 1

Ulises - 1

od: 6.160,- Akční cena: 5.825 Kč

Rozměr: 71x103x85 cm (ŠxHxV) 

Akce

Ulises - 2BK

Ulises - 2BK

od: 11.425,- Akční cena: 10.800 Kč

Rozměr: 142x103x85 cm (ŠxHxV) 

Akce

Ulises - 2F

Ulises - 2F

od: 15.415,- Akční cena: 14.575 Kč

Rozměr: 142x103x85 cm (ŠxHxV) 

Akce

Ulises rohový díl - E

Ulises rohový díl - E

od: 8.770,- Akční cena: 8.290 Kč

Rozměr: 103x103x85 cm (ŠxHxV) 

Akce

Ulises - OBKL

Ulises - OBKL

od: 12.475,- Akční cena: 11.800 Kč

Rozměr: 90x174x85 cm (ŠxDxV) 

Akce

Ulises - OBKR

Ulises - OBKR

od: 12.475,- Akční cena: 11.800 Kč

Rozměr: 90x174x85 cm (ŠxDxV) 

Akce

Ulises - 1HOBKL

Ulises - 1HOBKL

od: 10.065,- Akční cena: 9.520 Kč

Rozměr: 126x103x85 cm (ŠxHxV) 

Akce

Ulises - 1HOBKR

Ulises - 1HOBKR

od: 10.065,- Akční cena: 9.520 Kč

Rozměr: 126x103x85 cm (ŠxHxV) 

Akce

Ulises - HO70

Ulises - HO70

od: 5.215,- Akční cena: 4.930 Kč

Rozměr: 66x103x48 cm (ŠxHxV) 

Akce

Taburet Ulises - HO70

Taburet Ulises - HO70

od: 5.960,- Akční cena: 5.645 Kč

Rozměr: 68x103x48 cm (ŠxHxV) 

Akce

3

Vyberte si

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 181 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 37 možností

Zboží můžete zvolit v kombinaci dvou potahových materiálů, pokud nezvolíte kombinaci, bude zboží vyrobeno pouze v jednom Vámi zadaném potahovém materiálu.

Ukázat dalších 45 možností
4

Vyberte si

Cena vybraného provedení vč. DPH 35.300


Mohlo by vás ještě zajímat:


Rohová sedací souprava Salsa Trend (BK+2F)

Rohová sedací souprava Salsa Trend (BK+2F)
39.215,- Akční cena od: 36.715 Kč
Akce

Rohová sedací souprava Sorento (REC+2FBA)

Rohová sedací souprava Sorento (REC+2FBA)
38.585,- Akční cena od: 36.490 Kč
Akce

Rohová sedací souprava Party (2SBK+E+2F)

Rohová sedací souprava Party (2SBK+E+2F)
46.930,- Akční cena od: 44.385 Kč
Akce

Rohová sedací souprava Ulises U

Rohová sedací souprava Ulises U
46.250,- Akční cena od: 44.185 Kč
Akce

Naši zákazníci s tímto zbožím také kupují:


Křeslo King (1S)

Křeslo King (1S)
10.130,- Akční cena od: 9.435 Kč
Akce

Pohovka Ulises (3SF)

Pohovka Ulises (3SF)

Cena od: 29.910 Kč
 1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Slovensky

Aktuální cena zboží
 Kč35.300